27-07-2017 10:51 am tekijä Anonymous (Päivitetty 14-09-2017 tekijä Tapio Naumanen)
Hei Tero Vuotila
Pahoittelut aavistuksen venähtäneestä vastausajasta.
Ko. toiminnallisuus on tulossa, suosittelen seuraamaan Developer Community - Netvisor ja erityisesti päivitystiedotteita. Täältä saat ajantasaisimman tiedon uusista ja päivitetyistä resursseista.
12-11-2021 6:52 pm tekijä Anonymous
Hei,
olemme tällä hetkellä toteuttaneet reaaliaikaisen kassavirran seurannan kirjanpidon perusteella. Kirjanpito on kuitenkin jäljessä kassan todellisesta tilanteesta, joten seuranta ei esitä nykyistä tilannetta.
Kassavirran tilanteen saisi helposti reaaliaikaiseksi, jos olisi mahdollista hakea tiliotteet suoraan Netvisorista.
Anonymous
01-01-2021 1:49 pm tekijä Anonymous
Hei,
Onko kyseistä toiminnallisuutta (tiliotteiden haku) toteutettu? En löytänyt päivitystiedotteista mainintaa enkä myöskään resurssien dokumentaatiosta (https://support.netvisor.fi/fi/support/solutions/articles/77000466681-resurssit-yleist%C3%A4)
Kuitenkin rajapintaresurssien käyttöoikeuksissa on mahdollista sallia tiliotteen nouto.