Start a new topic
A

Anonymous

Työajansyötön turvalinkin lähetykselle myös vaihtoehto kerran kuukaudessa

26-06-2017 9:50 am posted by Anonymous

Asiakkaalla jolla ei ole tarvetta saada turvalinkkiä kerran päivässä eikä kerran viikossa vaan riittää kerran kuukaudessa. Kyseistä vaihtoehtoa ei ole automaattisen turvalinkin lähetyksen asetuksissa. Vaikka itse turvalinkki olisikin voimassa kuukauden silti lähtee kerran viikossa muistutukset. Saako siis turvalinkin asetuksiin kerran kuukaudessa vaihtoehdon.

1 Comment

S

Sini Alamäki

24-10-2017 2:42 pm posted by Sini Alamäki

Kiitos kehitysehdotuksesta. Tämä kyseinen ehdotus on ollut äänestettävänä ja kommentoitavana jo kauan eikä ole kerännyt yleisesti sellaista kiinnostusta commynityläisten joukossa, että nostaisimme tämän tarkemmin priorisoitavaksi.

Siirrän ehdotuksen arkistoon, mutta voimme kuitenkin palata tähän, mikäli ehdotuksen osalta tilanne muuttuu ja muutos koetaan yleisesti tärkeäksi ja asiakkaidemme toimintaa tehostavaksi.

Login or Signup to post a comment